Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Ofis , iş yeri temizliği ihtiyaçlarınızda talebinize uygun olarak size özel çözümler sunuyoruz.

Bu doğrultuda Ofisinizin temizliği sizin belirleyeceğiniz periyodlar doğrultusunda yapılmaktadır. Hizmet süresini günlük, haftalık, aylık gibi veya sözleşmeli olarak belirleyebilir veya sadece bir defaya mahsus olarak bizden talepte bulunabilirsiniz.

Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetler olarak masa, dolap temizlikleri, toz alma, halıfleks bulunan ortamlar için halıfleks yıkama, koltuk temizliği, camların temizliği, tuvalet, lavabo, arşiv odaları, zeminlerin cilalanması, merdiven ve asansör temizlikleri gibi bir çok alanda geniş bir temizlik ihtiyacı bulunmaktadır.

Ofis temizliği gerek daha geniş temizlik alanlarına sahip olması gerekse kullanılan temizlik malzemeleri, kimyasalları açısından daha kapsamlı ve uzun süreli olarak farklılık göstermektedir.

Temizliği yapılacak olan alanları haftasonları, mesai sonrası akşam temizlikleri gibi belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda çözüm ortağınız olarak sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Hizmet Gruplarımız

Temizlik Hizmetleri

Antibakteriyel temizlik ürünlerimiz ile kalitemizi her zaman yukarıda tutuyoruz.

Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Hizmeti ihtiyaçlarınız için Apem Grup ile profesyonel bir çözüm ortağına sahip olun.
Site Yönetimi
Çoklu yaşam alanlarınızın yönetimi konusunda A'dan Z'ye hizmetinizdeyiz.

Apem Grup

Sunmakta olduğu tüm hizmetlerin sorumluluğunu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Uygun Temizlik Fiyatları ile Kaliteli ve Güvenebileceğiniz Bir Hizmet için Apem Grup Olarak Hizmetinizdeyiz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım