Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

Temizlik şirketleri sektöründe titiz ve güvenilir temizlik anlayışımız ile değerli müşterilerimizin evlerine etkili ve ferah bir temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Ofis Temizliği

Ofis , iş yeri temizliği ihtiyaçlarınızda talebinize uygun olarak size özel çözümler sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Çizmeden, zarar vermeden, detaylı en iyi inşaat sonrası temizliği. İnşaat sonrası temizlik firmamızın kaliteli ve garantili olarak sunduğu temizlik hizmetlerindendir.

Dış Cephe - Cam Temizliği

Doğal hava şartlarının ve araç kirliliğinin verdiği etkilerden dolayı binaların dış cephelerinde oksitlenme olabilmektedir. Bunu engellemek için bina dış cephelerinin yılda en az iki defa cam temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Zemin Silme

Firmamız, ev-ofis temizliğinin yanı sıra çok geniş bir yelpazede bir çok alanda temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Fabrika Temizliği, Yat Temizliği, Okul, Yurt Temizliği, Restaurant Temizliği, Hastane, Banka, Otel Temizliği gibi bir çok alanda hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

Havuz Bakım - Peyzaj Düzenleme

Havuzların temizliği taşıdıkları mikrobiyolojik risklerden dolayı belirli periyotlarla günlük, haftalık ve aylık olarak düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Güvenlik Hizmetleri

Yaşam ve çalışma alanlarınızda gerekli güvenliği ve huzuru sağlamak adına ihtiyaç duyulan özel güvenlik hizmetini profesyonel olarak eğitimli personellerimiz ile hizmetinize sunuyoruz.

Site Yönetim Hizmetleri

Apem Grup olarak çoklu yaşam alanlarınızın yönetilmesi konusunda hizmet veriyoruz. Toplu konut alanlarında ortak ihtiyaçlar doğuran güvenlik işleri, tamirat-onarım, temizlik hizmetleri,

Bize Ulaşın

Adres
Merkezefendi Mah. İETT Yolu Sk. C.5 Blok No:32/1 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon 
(0212) 558 40 98

Apem Grup

Sunmakta olduğu tüm hizmetlerin sorumluluğunu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Uygun Temizlik Fiyatları ile Kaliteli ve Güvenebileceğiniz Bir Hizmet için Apem Grup Olarak Hizmetinizdeyiz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım