Hakkımızda

APEM GRUP Temizlik, Güvenlik, Site Yönetimi

Firmamız, İstanbul da zemin silme, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik ihtiyaçları için hizmet vermektedir. Prensip sahibi Apem Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik, Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik, İş Yeri / Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği, Villa / Ev Temizliği, Ve Cam Temizliği, Yat Temizliği, Temizliği gibi geniş bir yelpazede hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmette sınır tanımadan temizlik ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Uzman kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ve anti bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile kalitemizi her zaman yukarıda tutuyoruz. Bu doğrultuda aklınız hiç bir şekilde evinizde ve işinizde kalmayacak. her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla ihtiyacınıza cevap vermektedir. 

Vizyonumuz

Sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel ekip, kaliteli hizmet ve ekipmanlarla daima ileriye taşımak, uzun yıllar başarısını ve portföyünü arttırarak ilerleyen sektörde lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteli, dürüst ve ahlaklı iş politikamız ile müşterilerimize bize sonsuz güvenebileceklerini gösteren kaliteli ve başarılı hizmetler sunmak, müşteri memnuniyetini giderek arttırmaktır.

Hizmet Gruplarımız

Temizlik Hizmetleri
Antibakteriyel temizlik ürünlerimiz ile kalitemizi her zaman yukarıda tutuyoruz.
Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Hizmeti ihtiyaçlarınız için Apem Grup ile profesyonel bir çözüm ortağına sahip olun.
Site Yönetimi
Apartman, Site, iş Merkezi gibi yaşam ve iş alanlarınızın yönetiminde hizmetinizdeyiz.

Apem Grup

Sunmakta olduğu tüm hizmetlerin sorumluluğunu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Uygun Temizlik Fiyatları ile Kaliteli ve Güvenebileceğiniz Bir Hizmet için APEM GRUP Olarak Hizmetinizdeyiz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım