Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe - Cam Temizliği

Doğal hava şartlarının ve araç kirliliğinin verdiği etkilerden dolayı binaların dış cephelerinde oksitlenme olabilmektedir. Bunu engellemek için bina dış cephelerinin yılda en az iki defa cam temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Ayrıca dış cephe değişimlerinin genellikle mümkün olmadığını düşünürsek temizlik uygulaması doğru bir şekilde yapılmayan cam dış yüzeylerde çizilmeler oluşabileceğinden bakım ve temizliklerinin doğru ve kaliteli bir şekilde yapılması gerekir.

Bu doğrultuda uzman ve eğitimli bir ekip tarafından gerekli ekipmanlarla yüksek binalara çıkış izni, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası bulunan uzman bir ekip tarafından yapılması doğrudur.

Gökdelen, plaza cam ve dış yüzey temizlikleri firmamız tarafından asansör ve vinç ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu alanda çalışan ekibimiz iş güvenliği sertifikasına sahip olup, yüksek katlarda çalışma eğitimine sahip olan personellerdir.

Hizmet Gruplarımız

Temizlik Hizmetleri
Antibakteriyel temizlik ürünlerimiz ile kalitemizi her zaman yukarıda tutuyoruz.
Güvenlik Hizmetleri
Güvenlik Hizmeti ihtiyaçlarınız için Apem Grup ile profesyonel bir çözüm ortağına sahip olun.
Site Yönetim Hizmetleri
Apartman, Site, iş Merkezi gibi yaşam ve iş alanlarınızın yönetiminde hizmetinizdeyiz.

Apem Grup

Sunmakta olduğu tüm hizmetlerin sorumluluğunu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Uygun Temizlik Fiyatları ile Kaliteli ve Güvenebileceğiniz Bir Hizmet için APEM GRUP Olarak Hizmetinizdeyiz.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım